درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا قوسی

 درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا قوسی


درب اتوماتیک شیشه ای کرو با اسامی مختلفی در بازار همانند درب اتوماتیک قوسی،درب اتوماتیک نیم گرد و درب اتوماتیک گرد نیز شناخته می شود. در حال حاضر یکی از زیباترین و لاکچری ترین درب های اتوماتیک در بین درب های اتوماتیک شیشه ای لقب گرفته است که نمایی بسیار شیک و مدرن را در ورودی ساختمان به نمایش میگذارد و عظمت را در فضای ورودی به بیننده القا می کند.
استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای منحنی


درب اتوماتیک شیشه ای قوسی برای ساختمانهایی با نمای ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. و برای محیط هایی که به دنبال جذب مشتری هستند مانند هتل ها، بیمارستان ها، فروشگاه های زنجیره ای و... بسیار جذاب و گیرا می باشد.
درب اتوماتیک کرو در شکل های مختلف محدب، مقعر و نیم دایره طراحی و اجرا می شوند در اشکال محدب و مقعر این امکان وجود دارد که در شعاع دلخواه به اندازه و معماری ساختمان مورد نظر همخوانی و اجرا شود.همچنین میزان درجه قوس با توجه به اندازه ورودی بنا اندازه گیری می شود تا نمایش زیبایی از درب را به اجرا بگذارد.
درب اتوماتیک شیشه ای گرد سه یا چهار عدد سلول فضایی دارد که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند و مانع ورود خروج هوای ساختمان و نهایتا 35 تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

هماهنگی و همکاری درب  اتوماتیک شیشه ای منحنی با سیستم های حفاظتی و نظارتی
انواع درب اتوماتیک شیشه ای با سیستم های کنترل تردد و اعلام و اطفاء حریق قابل تطبیق است.با اتصال این درب ها به سیستم اتوماسیون ادارات، عبور و مرور و تردد افراد نیز کنترل می شود.
همچنین امکان ورود افراد توسط دستگاه کارتخوان (یا دستگاه تشخیص چهره و یا اثر انگشت) و خروج توسط سنسور داخلی نیز امکان پذیر می باشد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

اپراتور درب اتوماتیک منحنی در قسمت بالایی تعبیه شده و موتور، غلتک ها، تسمه و دیگر اجزای سازنده در آن جای گرفته است.اپراتور این نوع درب شیشه ای نیز همانطور که در شکل مشخص است مانند خود محصول عملکرد خاص و ویژه ای دارد.

فریم و شیشه درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

فریم هایی که در درب اتوماتیک شیشه ای گرد  به کار رفته، فارسی بر هستند و از جنس آلومینیوم آنودایز ساخته می شود که این نوع آلومینیوم طی فرایند شیمیایی توسط پوششی که به خود می گیرد،از آن در برابر خوردگی محافظت می کند.
این فریم ها دارای رنگ بندی مختلفی می باشند اما رنگ نقره ای به دلیل اینکه در صورت خط و خش از پایه اصلی رنگ متمایز نمی شود، از محبوبیت بالاتری برخوردار است.
شیشه کار شده در درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد از جنس شیشه حرارت دیده با مقاومت بالا،یا سکوریت میباشد و حتی به وسیله سند بلاست می توان نام و یا آرم شرکت یا موسسه را حک کرد یا به دلخواه طرحی دیگر روی آن اجرا نمود.