درب اتوماتیک کرکره ای

 
 

درب اتوماتیک کرکره ای

  درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب اتوماتیک پر کاربرد محسوب می شود و اکثر افراد درباره این نوع درب مطالبی را خوانده اند و یا از نزدیک با کارکرد و ویژگی های آن آشنا شده اند.درب کرکره برقی از آن دسته درب های پر استحکام است که هم از نظر هزینه و هم از لحاظ اقتصادی کاملا به نفع استفاده کننده است و به همین دلیل طرفداران خاص خود را دارد.کرکره اتوماتیک نیز در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که به منظور اهداف و مصرف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این درب ها کاملا به نفع استفاده کننده هستند چرا که کاملا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. 
تولید درب کرکره ای بر اساس خواسته و نیازهای مشتریان در انواع مختلف است، این درب ها هم به صورت دستی و هم اتوماتیک به بازار عرضه می شود؛ گرچه نوع اتوماتیک الان بسیار مورد توجه و استفاده قرار میگیرد.
کرکره برقی مانند یک عایق بسیار خوبی از ورود و خروج انرژی گرمایشی و سرمایشی عمل می کند و تا 40% از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.
 

نصب درب اتوماتیک کرکره ای

نصب درب کرکره فضای کمی را به خود اختصاص می دهد، البته نصب به صورت رولی است که به سمت بالا جمع می شود و این رول ، در داخل ساختمان اگر فضایی موجود باشد جمع می شود؛ البته در برخی موارد که در داخل ساختمان فضای کافی نباشد به بیرون رول می شود.این درب ها در مقابل عوامل طبیعی مثل آتش سوزی، باد و باران و در اوضاع ناگوار و آب و هوای نامساعد مقاومت خوبی دارند.همانند یک دیوار بسیار مستحکم عمل می کند و به هیچ عنوان جای نفوذی باقی نگذاشته است. همچنین این درب ها محافظ بسیار خوبی از داخل ساختمان عمل می کنند.
 
 درب کرکره اتوماتیک از سوی برندهای معتبری تولید و عرضه می شود و با تمامی قسمت های یک درب کرکره ای مانند موتور، تیغه، مدار فرمان تحویل مشتری داده می شود باید خریداران توجه کنند که تهیه درب ها از شرکت های معتبر تولیدی تضمین کننده کیفیت خوب این نوع درب ها نیز می باشد، موضوعی که در این میان اهمیت دارد این است که باید خریداران قدرت تشخیص درب اصلی را از تقلبی داشته باشند که به نظر می رسد کمی زمان بر و سخت باشد.