درباره ما

[gem_fullwidth container=”1″]

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی اصفهان دُر فعالیت خود را با اهدافی بلند مدت، ابتدا در زمینه درب های سنتی از سال ۱۳۵۴ آغاز نمود که این فعالیت در ابتدا با ساخت ونصب درب های کرکره ای،شبکه ای، آکاردئونی و تاشو صورت گرفت و پس از چندین سال ادامه این روند همگام با پیشرفت تکنولوژی کار خود را به روز و سخت کوشانه در این زمینه دنبال نموده که حاصل آن پیشی گرفتن از فعالان این حوزه در استان و رقابت با دیگر شرکت های مطرح در سطح کشور می باشد.

این شرکت اکنون با اندوخته ای بیش از چهار دهه با مدیریتی پویا،کادری جوان، مجرب و متخصص یکی از قدیمی ترین مجموعه های متخصص در سیستم اتوماتیک ساختمانی در ایران می باشد که طی سال های متمادی پروژه های مختلفی را در ساختمان های مسکونی،تجاری،کارخانجات صنعتی،فروشگاه ها،هتل ها،اداره های دولتی و شرکت های خصوصی انجام داده است.
شایان ذکر است این شرکت با توجه به سابقه درخشان و خدمات رضایتمند توانسته است گامی موثر در اجرای پروژه های برون مرزی بردارد که این مهم نشانگر تجربه،کیفیت کاری و توانایی لازم در این حوزه میباشد.

نگرش مشتری مداری حاکم برفعایت های شرکت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان،بهبود کیفیت محصولات وخدمات،نو آوری و خلاقیت مستمرجهت ارائه خدمات نوین،افزایش کارآیی خدمات،پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان،جزو مهمترین اصول و ارزش های شرکت به حساب آید.

زمینه های عمومی فعالیت شرکت اصفهان دُر

۱-فروش و نصب کلیه درب های اتوماتیک (شیشه ای،بازوئی،ریلی،زیرسقفی،کرکره ای)

۲-تولید و فروش سایبان های برقی مناسب برای مکان های مسکونی،تجاری،صنعتی وحتی تبلیغاتی

۳-اجرای سقف های متحرک

۴-آموزش

 

معتبرترین برند های محصولات مورد استفاده شرکت

 

اصفهان دُر با اخذ نمایندگی از شرکت های مطرح در این زمینه، طیف وسیعی از محصولات را ارائه می نماید تا امکان انتخاب محصول، دقیقا بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان فراهم باشد. و با ارائه انواع محصولات استاندارد و با کفیت جهانی، در صدد است تا بتواند در جهت افزایش ایمنی،آسایش و امنیت در زندگی مشتریان دستاورد جدیدی کسب نماید.

 

DKM

HALUX

SESAMO

NICE

FADINI

BENINCA

BARIS TENTE

BARZANTE

CALIPSO

FAAC

[/gem_fullwidth]