درب اتوماتیک چیست؟ یک پیام ارسال کنید

درب اتوماتیک چیست؟

مقدمه

درب ها از دیرباز به  منظور حفاظت و امنیت محل زندگی و یا محل کار مورد استفاده قرار میگرفتند ولی شکل و شمایل آنها متفاوت بود به این صورت که درب های اولیه چوبی بودند که برای دربهای خارجی و داخلی استفاده می شد با گذر زمان درب های آهنی، کرکره ای پلیتی ، شبکه ای و آکاردئونی که دارای ضریب امنیت بالاتری نسبت به درب های چوبی برای خارج از  ساختمان بودند، در بین مردم رواج پیدا کرد.

ولی مشکلی که این نوع درب ها داشتند وزن سنگین آنها بود که در باز و بسته کردن درب کاربر را به زحمت می انداخت و افرادی که از لحاظ جسمی ضعیف بودند یا مشکل خاصی داشتند این عمل را بایستی با کمک شخص دومی انجام میدادند.

 

 

                 

                                       درب کرکره ای (پلیتی)                                                                    درب چوبی

                                                  

                                                                                             درب آکاردئونی

معرفی

با پیشرفت علم و بررسی های تخصصی در این زمینه پس از چند سال،دربهایی با نام درب های اتوماتیک به بازار ایران معرفی شدند که تحول عظیمی در این صنعت ایجاد نمود و به لطف آن، سختی نصب برای نصابان کمتر گردید و از طرف دیگر کاربران توسط یک ریموت کنترل باز و بسته نمودن درب ها را  انجام  میدادند.

 

دسته بندی درب های اتوماتیک

دربهای اتوماتیک علاوه بر منازل و ساختمان های مسکونی ،برای  مکان هایی همچون هتل ها،مراکز خرید،مراکز نظامی و مجموعه های تفریحی و… مورد استفاده قرار میگیرند و لی هر کدام نسبت به نوع کاربری گزینش می شوند که انواع درب اتوماتیک عبارتند از:

  1. درب اتوماتیک شیشه ای

  2. درب اتوماتیک سکشنال

  3. درب اتوماتیک کرکره ای

  4. درب اتوماتیک بازویی

  5. درب اتوماتیک ریلی

 

هر کدام از درب های معرفی شده دارای زیر مجموعه هایی می باشند که امکان انتخاب گسترده ای را به مشتریان می دهد.

 

لازم به ذکراست که علاوه بر دربهای اتوماتیک که دردسته بندی امنیتی قرارمیگیرند،راهبندهای اتوماتیک که در انواع گوناگون می باشد نیز با کاربرد موثر خود در ورودی ساختمان ها و مراکز مختلف ، وظیفه امنیت و کنترل تردد را به عهده بگیرد.

 

 

شرکت اصفهان در که متشکل از یک نیروی جوان و پر انگیزه می باشد،با تمام انرژی از بدو تصمیم گیری مشتریان جهت اجرای پروزه ،تا پایان اجرا در کنار آنها خواهد بود و با مشاوره تخصصی در این زمینه اطمینان خاطر بیشتری به آنها خواهد داد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *