درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد و نیم گرد یک پیام ارسال کنید

درب اتوماتیک شیشه ای گرد و نیم گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گرد که با نامهای درب اتوماتیک شیشه ای نیم دایره،قوسی،منحنی و کرو نیز شناخته می شود، به دلیل برخورداری از طراحی منحصر به فرد جایگاهی ویژه در درب های ورودی و لابی ساختمان دارد، که با انتخاب آن علاوه بر افزایش میزان بازشو، با ایجاد فضای قوسی می توانند به عنوان یکی از ابزارهای ویژه در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان کاربرد داشته باشد.

 

طراحی منحصر به فرد برای مکان های خاص

با انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای ریولوینگ دراماکنی مانند مراکز تجاری، هتل ها، بانک ها، فروشگاه های زنجیره ای، بیمارستان ها و مکان هایی که توجه ویژه ای به دکوراسیون داخلی و خارجی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

 

                            

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد و تمام گرد

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی که به صورت تمام گرد اجرا می شود فرمی شبیه استوانه پیدا می کند.درب اتوماتیک شیشه ای تمام دایره، شامل چهار لت ثابت و چهار لت متحرک است و به صورت ۳۶۰درجه می باشد که به هنگام باز شدن، با سرعتی استاندارد لت های متحرک را با حساسیت زیادی در مسیر منحنی و به داخل لت های ثابت به حرکت در می آورد. و این باعث می شود که تبادل هوا و اتلاف انرژی را به حداقل ممکن برساند.

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد که مانند تمام گرد می باشد، می توان قوس نیم دایره را به صورت محدب یا مقعر(به سمت داخل یا خارج ساختمان) اجرا نمود. میزان بازشویی که درب های شیشه ای منحنی در اختیار کاربر قرار میدهد،بین ۱۱۰ تا ۳۰۰ سانتیمتر می باشد و می تواند تا ۱۸۰درجه را پوشش دهد.

حالتی دیگراز درب اتوماتیک شیشه ای نیم قوس(نیم دایره)به این صورت است که دو لت به صورت  ثابت و یک لت متحرک می باشد.به گونه ای که لت های ثابت در سمت چپ و راست قرار می گیرند و لت سوم که متحرک می باشد به سمت چپ یا راست باز می شود.عرض بازشو این نمونه درب ۸۰تا۲۰۰ سانتیمتر می باشد.

                                                      

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای گرد

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای منحنی،دارای یک کنترل پنل در قسمت بالای درب است که تمامی اجزا شامل موتور،کنترل باکس،غلتک ها،تسمه و دیگر اجزا مرتبط در آن قرار گرفته است. عملکرد اپراتور این نوع درب نسبت به درب های شیشه ای دیگر،عملکردی خاص و منحصر به فردی دارد.

 

 

شیشه و فریم درب اتوماتیک شیشه ای گرد

شیشه هایی که در درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا منحنی، استفاده می شوند معمولا حرارت دیده و با مقاومت بالا یا سکوریت می باشد. که حتی می توان روی این شیشه ها لوگو ، نام و یا طرح مد نظر را حک کرد که به آن سندبلاست گفته می شود.

البته این سندبلاست را می توان دردیگر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بسته به سلیقه کاربر اجرا نمود.

فریم های مورد استفاده در این نوع درب از جنس آلومینیوم آنادایز و همگی ” فارسی بُر” هستند. این نوع آلومینیوم طی یک فرایند شیمیایی، پوششی به خود می گیرد که از آن در برابر خوردگی محافظت میگردد.

این فریم ها رنگ بندی مختلفی دارند ولی رنگی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد،نقره ای می باشد.به این دلیل که در صورت ایجاد خط  و خش بر روی آن، از پایه اصلی رنگ متمایز به نظر نمی آید.

 

هماهنگی درب اتوماتیک شیشه ای منحنی، با سیستم های حفاظتی و نظارتی

کلیه درب های اتوماتیک شیشه ای، با سیستم های کنترل تردد و اعلام و اطفای حریق، قابل تطبیق می باشد.با اتصال این درب ها به سیستم اتوماسیون سازمان ها،تردد افراد کنترل می شود.

همچنین میتوان با استفاده از دستگاه کارتخوان،تشخیص چهره و یا اثرانگشت ورود افراد به محیط صورت گیرد و خروج توسط سنسور مادونقرمز(چشمی) انجام می شود.

 

اطلاعات فنی درب کشویی منحنی

عرض باز شو: برای درب تک ۲۰۰cm- 80 و برای دو لنگه ۳۰۰cm- 110
طول اپراتور: ۱۶۰-۶۰۰ cm
وزن اپراتور: برای دولنگه تا ۳۰۰kg و چهار لنگه ۴۵۰kg
ارتفاع اپراتور: حداکثر ۳۰۰cm
سرعت بازشدن: ۱۰-۱۵۰cm/s
مدت زمان باز نگه داشتن: .۵-۱۲۰S
حالت های ورودی: ۶حالت ورودی و ۳ حالت خروجی
گواهینامه: ISO, DIN, ED,TUVNORD
منبع تغذیه: جریان متناوب
دمای کارکرد: -۲۰ تا +۵۰
میزان مصرف برق: حداکثر VA180
درجه استاندارد حفاظتی: IP22
گروه رنگ: سفید، طلایی، نقره ای، سیاه، خاکستری

 

 

 

ویژگی های درب اتوماتیک کشویی منحنی

  1. افزایش میزان بازشو جهت تسهیل در رفت و آمد دو طرفه
  2. حرکت سریع، روان و بی صدا در مسیر قوس
  3. زیبایی و طراحی منحصر به فرد برای ورودی ساختمان ها
  4. برخورداری از ایمنی بالا
  5. مناسب برای درب های سنگین به دلیل داشتن قدرت زیاد
  6. دارای گستردگی و تنوع در طراحی
  7. دارای سیستم ضدبرخورد(آنتی کرش)
  8. ارتباط با سیستم های کنترل تردد و  BMS

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *